Ofertë!

Sistem Dushi – Grohe Euphoria310 (Sunset)

Çmimi origjinal qe: 194,290 ALL.Çmimi i tanishëm është: 132,280 ALL.

Sistem Dushi – Grohe Euphoria310 do të sigurojë një rrjedhje të barabartë nga çdo grykë dhe krahu i dushit të kokës rrotullohet 180º për më shumë shkathtësi. Dushi Euphoria me masazh ofron 3 modele të ndryshme spërkatjeje: spërkatës të butë shiu, SmartRain me efikasitet uji dhe një llak masazhi rigjallërues. Teknologjia GROHE TurboStat do të thotë që temperatura e dushit do të qëndrojë konstante pa luhatje dhe parandalon pikimin pasi të fikni dushin. I përshtatshëm për familjen, ai përmban gjithashtu butonin GROHE SafeStop i cili mund të kufizojë temperaturën në 38°C për të parandaluar djegien. I lehtë për t’u pastruar dhe me një sipërfaqe rezistente ndaj gërvishtjeve.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

6 stok

SKU: GRO00015 Kategori: , , Etiketë: