Ofertë!

Shtypëse WC – Grohe Nova Cosmopolitan

Çmimi origjinal qe: 11,590 ALL.Çmimi i tanishëm është: 7,260 ALL.

Nova Cosmopolitan, një markë lider në botë për pajisjet sanitare, ofron teknologjinë më të fundit të shpëlarjes! Ai kombinon format e drejtkëndëshit dhe rrethit për të krijuar përfundimin e përsosur të çdo hapësire të ftohtë dhe bashkëkohore të banjës. Vjen me një madhësi të rregullt (156 x 197 x 10 mm) dhe një shtresë kromi shkëlqyese GROHE StarLight që është e qëndrueshme dhe e lehtë për t’u pastruar.  Teknologjia flush GROHE EcoJoy redukton konsumin e ujit deri në 50%! Instalimi, i cili kërkon boshtin standard të rishikimit, është i thjeshtë dhe pa mjete.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

4 stok

SKU: GRO00223 Kategori: , , Etiketë: