Ofertë!

Shtypës WC – Grohe Arena (White)

Çmimi origjinal qe: 8,390 ALL.Çmimi i tanishëm është: 5,034 ALL.

Arena Cosmopolitan, GROHE, një prodhues lider në botë i pajisjeve sanitare, ofron teknologjinë më të fundit të shpëlarjes! Ai kombinon dy forma klasike GROHE – drejtkëndëshin dhe tabletën – për të krijuar një dizajn elegant që është një prekje e përsosur përfundimtare në çdo hapësirë ​​moderne të banjës. Pllaka e shpëlarjes vjen me një madhësi të rregullt (156 x 197 x 10 mm) dhe një shtresë shkëlqyese GROHE StarLight e cila pastrohet lehtë.  Teknologjia flush GROHE EcoJoy redukton konsumin e ujit deri në 50%! Instalimi, i cili kërkon boshtin standard të rishikimit, është i thjeshtë dhe pa mjete.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

6 stok

SKU: GRO00219 Kategori: , , Etiketë: