Set Telefon + Mbajtëse + Fleksibël – Grohe Tempesta 100

6,890 ALL

Seti i ri i  Grohe Tempesta 100,  ofron dizajn delikat dhe funksionalitet të fuqishëm për banjën tuaj. , Ky set metalik përmban teknologji ekskluzive GROHE duke përfshirë DreamSpray që siguron rrjedhje të ekuilibruar të ujit nga çdo vrimë për një përvojë më të këndshme dushi. Unaza silikoni Shockproof parandalon dëmtimin e shkaktuar nga rënia e dushit. E krijuar jo vetëm për t’u dukur shkëlqyeshëm, por edhe për qëndrueshmëri maksimale dhe performancë të jashtëzakonshme, të gjitha të mbështetura nga përsosmëria inxhinierike gjermane. Ka një sërë veçorish të dobishme, duke përfshirë SilkMove për funksionim të qetë dhe teknologjinë EcoJoy, e cila redukton përdorimin e ujit me 5.7 l/.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

38 stok

SKU: GRO00022 Kategori: , , Etiketë: