Ofertë!

Furçë Tualeti+Mbajtëse – Grohe Essential

Çmimi origjinal qe: 11,590 ALL.Çmimi i tanishëm është: 6,900 ALL.

Për të rritur pastërtinë e banjës, shtoni këtë komplet furçash tualeti të koleksionit GROHE Essentials! Ajo ka një përfundim të qëndrueshëm dhe të lehtë për t’u kujdesur.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

5 stok

SKU: GRO00261 Kategori: , , Etiketë: