N.Gerhy Plata 60×120 – Navarti

3,890 ALL

Seria e re Gerhy Plata pasuron dhe plotëson koleksionin e saj. Një projekt që merr frymëzim nga dyshemetë e shtëpive të lashta provansale, duke i riinterpretuar ato dhe duke i bërë më të sofistikuara grafikat dhe ngjyrat që i japin këtij guri një efekt të “jetuar”, por në të njëjtën kohë elegant dhe i përshtatshëm për çdo ambient, nga klasikja në moderne.

Dimensionet: 60 x 120 cm

328 stok

SKU: NAV00037 Kategori: , , Etiketë: