Ofertë!

Essence Aria Matte 15×60

Çmimi origjinal qe: 1,690 ALL.Çmimi i tanishëm është: 926 ALL.

Seria e re Essence Aria pasuron dhe plotëson koleksionin e saj. Një projekt që merr frymëzim nga dyshemetë e shtëpive të lashta provansale, duke i riinterpretuar ato dhe duke i bërë më të sofistikuara grafikat dhe ngjyrat që i japin këtij guri një efekt të “jetuar”, por në të njëjtën kohë elegant dhe i përshtatshëm për çdo ambient, nga klasikja në moderne.

Dimensionet: 15 x 60 cm

1223 stok

SKU: DUR00027 Kategori: , ,