N.Berlin Gris 60.8×60.8 – Navarti

1,890 ALL

Seria e re Berlin Gris pasuron dhe plotëson koleksionin e saj. Një projekt që merr frymëzim nga dyshemetë e shtëpive të lashta provansale, duke i riinterpretuar ato dhe duke i bërë më të sofistikuara grafikat dhe ngjyrat që i japin këtij guri një efekt të “jetuar”, por në të njëjtën kohë elegant dhe i përshtatshëm për çdo ambient, nga klasikja në moderne.

Dimensionet: 60.8 x 60.8 cm

489 stok

SKU: NAV00011 Kategori: , , Etiketë: