Ofertë!

Pjesë Inkaso për mishelator lavamani – Grohe

Çmimi origjinal qe: 32,590 ALL.Çmimi i tanishëm është: 22,170 ALL.

Pjesë Inkaso për mishelator lavamani me 2 vrima, instalim në mur që lejon hidroizolimin e konstruksionit të murit dhe rrethon trupin e fshehur.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

6 stok

SKU: GRO00123 Kategori: , , Etiketë: