Ngrohëse Uji White – Kasanova

2,899 ALL

Praktik dhe funksional, ngrohëse uji e linjës K-Line elektrik, do t’ju lejojë të vloni ujin në kohë rekord. E bërë në një strukturë rezistente, ajo është e pajisur me një dorezë të rehatshme që do t’ju lejojë të derdhni ujë të vluar në mënyrë të sigurt, në mënyrë që të përgatisni çajra bimorë në pak minuta.

3 stok

SKU: NGW000004NOC Kategori: , Etiketë:

Informacion shtesë

Peshë 1.03 g/kg