Ngrohëse Uji K-Line Green – Kasanova

3,799 ALL

Ngrohës uji e linjës K-Line, karakterizohet nga ngjyrat e ndezura dhe dizanji unik duke e bërë atë një aksesor elegant dhe perfekt për t’u vendosur  në banakun e kuzhinës. Me një kapacitet prej 1.7 litrash, e bëne ideale për të përgatitur një filxhan çaj të nxehtë ose një çaj bimor relaksues në vetëm pak minuta. Përdorimi bëhet funksional falë butonit të hapjes së shpejtë, dritës LED që tregon se kur pajisja është në punë dhe grykës praktike kundër pikimit për të shërbyer ujin e nxehtë në filxhan në mënyrë të sigurt dhe pa humbje.

 

2 stok

SKU: YIE000012NOC Kategori: , , Etiketë:

Informacion shtesë

Peshë 1 g/kg