Ngrohëse Uji Green – Kasanova

2,899 ALL

Praktik dhe funksional, ngrohëse uji e linjës K-Line elektrik, do t’ju lejojë të vloni ujin në kohë rekord. E bërë në një strukturë rezistente, ajo është e pajisur me një dorezë të rehatshme që do t’ju lejojë të derdhni ujë të vluar në mënyrë të sigurt, në mënyrë që të përgatisni çajra bimorë në pak minuta.

11 stok

SKU: NGW000005NOC Kategori: , Etiketë:

Informacion shtesë

Peshë 0.954 g/kg