Ngrohëse Uji Blue – Kasanova

2,899 ALL

Praktik dhe funksional. Me ibrikun elektrik ju do të keni gjithnjë ujë të nxehtë për çaj në një kohë rekord. E ndërtuar në menyrë përfekte, me një strukturë rezistente, doreza e rehatshme do t’ju lejojë të derdhni ujë të vluar në mënyrë të sigurtë.

11 stok

SKU: NGW000003NOC Kategori: , , Etiketë:

Informacion shtesë

Peshë 0.954 g/kg