Mishelator Vaske+Dushi – Grohe Plus

59,990 ALL

Me veçori novatore, miqësore për përdoruesit dhe stil arkitekturor të lezetshëm, GROHE Plus  kombinon formën elegante me funksionin efikas. Montimi në mur ofron një pamje të pastër dhe moderne.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

1 stok

SKU: GRO00278 Kategori: , , , Etiketë: