Ofertë!

Mishelator Vaske+Dushi – Grohe Eurosmart

Çmimi origjinal qe: 14,190 ALL.Çmimi i tanishëm është: 8,514 ALL.

Grohe Eurosmart, ka një kufizues të integruar të temperaturës për të siguruar siguri nga përvëlimi dhe devijim automatik për të drejtuar rrjedhën nga banja në dush dhe mbrapa. GROHE SilkMove ju lejon të ndryshoni temperaturën dhe rrjedhën e ujit me lehtësi dhe saktësi, në mënyrë që të shijoni një dush të këndshëm qetësues. E paraqitur në krom afatgjatë GROHE StarLight, ky Mishelator Eurosmart do të jetë një pikë qendrore estetike e banjës tuaj, si dhe do të jetë e lehtë për t’u mirëmbajtur.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

31 stok

SKU: GRO00174 Kategori: , , , Etiketë: