Mishelator Vaske+Dushi – Grohe Cosmopolitan

20,490 ALL

GROHE Eurostyle Cosmopolitan duket i përsosur në një shumëllojshmëri të gjerë dizajnesh banjosh.  Kontrolli i vëllimit dhe temperaturës së ujit është i saktë dhe i lehtë falë fishekut qeramik GROHE SilkMove ndërsa veshja e kromit GROHE StarLight që shkëlqen dhe pastrohet lehtë është rezistente ndaj gërvishtjeve dhe ruan shkëlqimin e saj për vite me rradhë. Komoditeti , është i garantuar pasi divertuesi i dobishëm e bën shumë të lehtë kalimin midis rrjedhës së banjës dhe dushit.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

3 stok

SKU: GRO00181 Kategori: , , , Etiketë: