Mishelator Vaske+Dushi – Grohe Bauedge

12,590 ALL

GROHE BauEdge është krijuar për të sjellë ekuilibër në banjën tuaj, si dhe për të ofruar performancë të shkëlqyer.  Montimi në mur ju lejon të kaloni pa mundim midis banjës dhe dushit për lehtësi të plotë. Ai përmban një kufizues të rregullueshëm të shpejtësisë së rrjedhës me një normë rrjedhje minimale të kursimit të ujit. Funksionimi kryhet nëpërmjet dorezës së levës së ngurtë metalike në formë loze. Falë dekorimit të shkëlqyeshëm dhe të fortë të kromit GROHE StarLight, ky mikser banje do të mbetet i papërlyer për vitet në vijim.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

30 stok

SKU: GRO00168 Kategori: , , , Etiketë: