Mishelator Lavapjate – Grohe Minta

30,490 ALL

Stili takon performancën me rubinetin e kuzhinës Minta. Me grykën e tij në formë C, ky mishelator kuzhine do t’i shtojë një theks tërheqës kuzhinës tuaj.  Ajo vjen me një diapazon rrotullues të rregullueshëm që mund të vendoset në 0°, 150° ose 360°, duke ju lejuar të mbyllni grykën në pozicion ose të kaloni lehtësisht midis dy legenëve. Falë grykës së tij të lartë, edhe tenxheret e larta mbushen pa mundim. E përfunduar me veshje të qëndrueshme kromi GROHE StarLight, do të ruajë pamjen e saj verbuese edhe pas vitesh përdorimi.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

7 stok

SKU: GRO00112 Kategori: , , , Etiketë: