Mishelator Lavapjate – Grohe Eurosmart Cosmopolitan

23,090 ALL

Thjeshtësia, stili dhe dizajni delikat me një çmim të përballueshëm janë ato që e bëjnë të dallohet GROHE Eurosmart Cosmopolitan. Gryka e lartë është ideale për mbushjen e tenxhereve dhe tiganëve dhe veprimi rrotullues i kyçur do të thotë se mund  të rrotullohet në një interval prej 150°. Kontrolloni rrjedhën duke përdorur dorezën metalike të ngurtë, duke ditur se fisheku qeramik GROHE SilkMove do të japë nivele të garantuara të vëllimit dhe temperaturës. Rrugët e brendshme ujore të ndara nga GROHE Zero nënkuptojnë që uji juaj i pijshëm është pa nikel, ndërsa sistemi i instalimit  me zorrë lidhëse fleksibël e bën montimin e kësaj rubineti të shpejtë dhe pa probleme.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

4 stok

SKU: GRO00113 Kategori: , , , Etiketë: