Mishelator Lavapjate – Grohe Essence

37,790 ALL

GROHE Essence fsheh performancë të shkëlqyer dhe një mori karakteristikash të dobishme. Fleksibiliteti dhe komoditeti janë thelbësore, me një zgjedhje prej tre cilësimeve rrotulluese – 0°/150°/360° – të dizajnuara për t’iu përshtatur çdo detyre kuzhine. Është e përkryer për të kryer me lehtësi një sërë detyrash kuzhine, nga mbushja e tenxhereve deri te larja e perimeve dhe pastrimi më pas. Kur të keni mbaruar, sistemi GROHE EasyDock do të thotë gjithashtu që koka e spërkatjes tërhiqet lehtësisht në vend. Ky mishelator përmban teknologjinë GROHE SilkMove për të siguruar kontroll të saktë të ujit dhe temperaturës për vite me rradhë.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

7 stok

SKU: GRO00118 Kategori: , , , Etiketë: