Ofertë!

Mishelator Lavamani Yoyo – Nobili (Velvet Black)

Çmimi origjinal qe: 31,690 ALL.Çmimi i tanishëm është: 20,599 ALL.

Mishelator lavamani i përket linjës së thjeshtë dhe thelbësore Yoyo, e cila shpreh karakterin dhe personalitetin përmes një linje të butë dhe të përkulur.

Jetoni përvojën e Nobilit në maksimum përmes produkteve të dedikuar për ju duke i dhënë shtepisë suaj cilesi dhe elegancë!

SKU: NOB00065 Kategori: , , , , Etiketë: