Ofertë!

Mishelator Lavamani – Essence New Ohm

Çmimi origjinal qe: 31,490 ALL.Çmimi i tanishëm është: 18,894 ALL.

Me trupin e tij të hollë cilindrik, grykën e lakuar dalluese dhe veshjen me grafit të fortë, Mishelator Lavamani – Essence New Ohm duket i përsosur në çdo banjë të freskët dhe bashkëkohore. I mbushur me teknologjinë GROHE, kontrolli i ujit është i saktë dhe i lehtë, kjo  falë fishekut qeramik GROHE SilkMove dhe teknologjisë GROHE EcoJoy, i cili kufizon rrjedhën e ujit.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

1 stok

SKU: GRO00209 Kategori: , , , Etiketë: