Mishelator Lavamani – Grohe Lineare (masa XS)

25,990 ALL

Dizajni minimalist takohet me teknologjinë inovative! Me trupin e tij cilindrik të lëmuar  dorezën dhe grykën e qartë drejtkëndore, përzierësi i legenit me një levë GROHE Lineare duket i përsosur në çdo banjë bashkëkohore. Prodhuar në Gjermani dhe i mbushur me teknologjinë GROHE, ai ka një mbetje të dobishme që shfaqet dhe është një kënaqësi e vërtetë për t’u përdorur. Kontrolli i vëllimit dhe temperaturës së ujit është i saktë dhe i lehtë, kjo falë  GROHE SilkMove ndërsa veçoria GROHE EcoJoy kufizon përdorimin e ujit në 5,7 l/m – duke ofruar një rrjedhje të kënaqshme. Veshja shkëlqyese e kromit GROHE StarLight është rezistente ndaj gërvishtjeve dhe ka nevojë vetëm për një fshirje me një leckë të thatë për t’u dukur sa e re.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

12 stok

SKU: GRO00152 Kategori: , , , Etiketë: