Ofertë!

Mishelator Lavamani – Grohe Lineare (masa L)

Çmimi origjinal qe: 37,790 ALL.Çmimi i tanishëm është: 25,740 ALL.

Dizajni minimalist takohet me teknologjinë inovative! Me trupin e tij cilindrik të lëmuar  dorezën dhe grykën e qartë drejtkëndore, përzierësi i legenit me një levë GROHE Lineare duket i përsosur në çdo banjë bashkëkohore. Prodhuar në Gjermani dhe i mbushur me teknologjinë GROHE, ai ka një mbetje të dobishme që shfaqet dhe është një kënaqësi e vërtetë për t’u përdorur. Kontrolli i vëllimit dhe temperaturës së ujit është i saktë dhe i lehtë, kjo falë  GROHE SilkMove ndërsa veçoria GROHE EcoJoy kufizon përdorimin e ujit në 5,7 l/m – duke ofruar një rrjedhje të kënaqshme. Veshja shkëlqyese e kromit GROHE StarLight është rezistente ndaj gërvishtjeve dhe ka nevojë vetëm për një fshirje me një leckë të thatë për t’u dukur sa e re.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

6 stok

SKU: GRO00150 Kategori: , , , Etiketë: