Ofertë!

Mishelator Lavamani – Grohe Joystick (masa XL)

Çmimi origjinal qe: 43,090 ALL.Çmimi i tanishëm është: 29,320 ALL.

Mishelator Lavamani – Grohe Joystick ka një grykë shumë të lartë dhe trup të lëmuar dhe bashkon një sërë teknologjish të përshtatshme për përdoruesit.  GROHE FeatherControl ju lejon të ndryshoni lehtësisht temperaturën dhe vëllimin e ujit. Veçoria GROHE EcoJoy mbulon përdorimin e ujit me 5,7 litra në minutë, duke ulur konsumin deri në 50%.  Sistemi GROHE QuickFix Plus ka përfitimin e shtuar të montimit të shpejtë dhe të drejtpërdrejtë. Mirëmbajtja kërkon gjithashtu më pak punë. Sistemi kundër gëlqeres SpeedClean garanton që çdo grumbullim gëlqeror në aerator mund të pastrohet vetëm me një fshirje. Veshja e kromit GROHE StarLight është e fortë dhe mbron rubinetin nga dëmtimi.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

4 stok

SKU: GRO00155 Kategori: , , , Etiketë: