Ofertë!

Mishelator Lavamani – Grohe Joystick (masa S)

Çmimi origjinal qe: 27,290 ALL.Çmimi i tanishëm është: 18,590 ALL.

Mishelator Lavamani – Grohe Joystick vjen me një sërë teknologjish praktike të integruara, duke përfshirë  GROHE FeatherControl, i cili ju lejon të ndryshoni temperaturën dhe rrjedhën e ujit me lehtësi. Tipari EcoJoy kufizon përdorimin e ujit në 5,7 litra në minutë, gjë që gjithashtu ndihmon në uljen e faturave tuaja shtëpiake. Sistemi i instalimit QuickFix Plus do të thotë që montimi i rubinetit tuaj miqësor ndaj mjedisit është i shpejtë dhe pa probleme.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

3 stok

SKU: GRO00154 Kategori: , , , Etiketë: