Ofertë!

Mishelator Lavamani Inkaso Abc – Nobili (Chrome)

Çmimi origjinal qe: 22,590 ALL.Çmimi i tanishëm është: 14,684 ALL.

Mishelator lavamani përket linjës ABC, i aftë për të optimizuar burimet e planetit duke ndihmuar konsumatorin të kursejë ujë dhe energji çdo ditë, duke hapur furnizimin e rrjedhës së ujit të ftohtë dhe duke shmangur ndezjen e pavullnetshme të bojlerit.

Jetoni përvojën e Nobilit në maksimum përmes produkteve të dedikuar për ju duke i dhënë shtepisë suaj cilesi dhe elegancë!

SKU: NOB00007 Kategori: , , , , Etiketë: