Ofertë!

Mishelator Lavamani -Grohe Incaso Joy

Çmimi origjinal qe: 36,790 ALL.Çmimi i tanishëm është: 25,030 ALL.

Me profilin e tij të sofistikuar të bazuar në formën e kubit klasik, mikseri elegant GROHE Eurocube Joy i montuar në mur ka një pamje të mprehtë që është e përsosur për një dizajn të lezetshëm dhe bashkëkohor të banjës. Teknologjia EcoJoy ul përdorimin e ujit deri në 50%, por jep performancë të lartë dhe veshja me shumë shtresa e kromit më të pastër StarLight siguron që përfundimi të ketë një shkëlqim të shkëlqyeshëm që zgjat për vite me rradhë. Fundi i grykës së ndryshueshme GROHE AquaGuide ju lejon të drejtoni rrjedhën e ujit aty ku dëshironi, në varësi të thellësisë dhe kthesës së legenit tuaj të banjës.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

5 stok

SKU: GRO00122 Kategori: , , , Etiketë: