Mishelator Lavamani Inkaso – Essence New Ohm (Sunrise)

38,890 ALL

Nëse po ëndërroni të krijoni një banjë të re të lezetshme, atëherë shikoni Mishelator Lavamani Inkaso – Essence New Ohm. Me grykën e saj elegante 183 mm dhe përfundimin me grafit të fortë të krehur, kjo rubinet me dy vrima duket e përsosur në çdo banjë.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

2 stok

SKU: GRO00133 Kategori: , , , Etiketë: