Mishelator Lavamani – Grohe Plus (masa L)

39,890 ALL

E krijuar me grykën e saj të lartë të lakuar dalluese, GROHE Plus duket i përsosur në çdo banjë. Kontrolli i ujit është i saktë dhe i lehtë falë fishekut qeramik GROHE SilkMove. Teknologjia GROHE EcoJoy kufizon rrjedhën e ujit në 5,7 l/m – duke kursyer ujë dhe para. Madje ka një gamë rrotulluese të rregullueshme për kontrollin total të pastrimit.  Përdorimi i sistemit GROHE QuickFix Plus shkurton kohën e montimit për instalim deri në 50%! Një përzierje e dëshirueshme e formës dhe funksionit, ky mishelator ndihmon në krijimin e një pamje pa probleme të banjës.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

1 stok

SKU: GRO00274 Kategori: , , , Etiketë: