Ofertë!

Mishelator Lavamani – Grohe Eurostyle

Çmimi origjinal qe: 20,990 ALL.Çmimi i tanishëm është: 12,594 ALL.

Ideal për banjat familjare dhe lavamanët standardë, teknologjia e saj EcoJoy redukton konsumin e ujit deri në 50% pa reduktuar shpejtësinë e rrjedhjes. GROHE ofronë qëndrueshmëri të jashtëzakonshme dhe performancë të jashtëzakonshme, të gjitha të mbështetura nga përsosmëria inxhinierike gjermane. Po kërkoni një rubinet në banjë që përshtatet me një skemë të pastër dhe moderne, por gjithashtu ofron diçka pak të veçantë? Atëherë ky Mishelator Lavamani – Grohe Eurostyle  është i përsosur – i thjeshtë për t’u përdorur dhe i lehtë për t’u pastruar.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

5 stok

SKU: GRO00143 Kategori: , , , Etiketë: