Mishelator Lavamani – Grohe Eurosmart (masa S)

11,590 ALL

Falë fishekut të integruar GROHE SilkMove, Mishelator Lavamani – Grohe Eurosmart  ofron funksionim me prekje të lehtë. Harku në rritje elegante është në harmoni të përsosur me dimensionet e rubinetit – edhe në modelin me lartësi të rregullt – dhe lë shumë hapësirë ​​poshtë për larjen e duarve. Sistemi GROHE EcoJoy redukton përdorimin tuaj të ujit deri në 50%, duke ndihmuar në ruajtjen e burimeve të çmuara natyrore dhe duke ju kursyer para.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

19 stok

SKU: GRO00172 Kategori: , , , Etiketë: