Ofertë!

Mishelator Lavamani – Grohe Eurosmart(me mbyllje automatike)

Çmimi origjinal qe: 40,990 ALL.Çmimi i tanishëm është: 27,890 ALL.

Me linjat e tij të pastra, Mishelator Lavamani – Grohe Eurosmart duket i përsosur në çdo banjë moderne. Teknologjia e re me tre nivele rrjedhjeje të rregullueshme prej 7, 15 dhe 30 sekonda, mundësojnë reduktimin humbjes së ujit dhe çdo rrezik përmbytjeje, e bën përfekte për çdo familje. Përveç kësaj, GROHE EcoJoy redukton përdorimin e ujit deri në 50% duke kufizuar rrjedhën e ujit në 5,7 l/min, por megjithatë siguron një rrjedhje të përsosur. Veshja shkëlqyese e kromit GROHE StarLight është rezistente ndaj gërvishtjeve dhe shumë e lehtë për t’u pastruar. Një fshirje e shpejtë dhe duket krejt e re.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

6 stok

SKU: GRO00182 Kategori: , , , Etiketë: