Mishelator Lavamani – Grohe Eurocube XL

40,990 ALL

Me linjat e saj karakteristike kuboide dhe grykën ekstra të lartë, ky rubinet banjoje GROHE Eurocube që kursen ujë është e përkryer për çdo familje. Temperatura dhe vëllimi i ujit mund të kontrollohen lehtë pa probleme, kjo falë teknologjisë  GROHE SilkMove.  E përfunduar me kromin  GROHE StarLight, rubineti juaj pastrohet lehtë dhe do të ruajë shkëlqimin e saj mahnitës edhe pas vitesh përdorimi. Sistemi GROHE QuickFix Plus madje siguron një instalim të shpejtë dhe pa probleme. GROHE Eurocube – një përmirësim i sofistikuar.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

9 stok

SKU: GRO00140 Kategori: , , , Etiketë: