Mishelator Lavamani – Grohe Eurocube (masa S)

31,490 ALL

GROHE Eurocube është një bashkim unik i dizajnit modern të mprehtë dhe performancës luksoze. Me formën e tij kuboide të prerë qartë, ky lavaman ofron një sërë veçorish funksionale të fundit. Temperatura dhe vëllimi i ujit kontrollohen lehtësisht me një levë që lëviz pa probleme falë teknologjisë  GROHE SilkMove. I punuar me kromim dhe rezistent ndaj gërvishtjeve GROHE StarLight, ai do të të ketë një shkëlqim që do të zgjasë për shumë vite. Duke përdorur shufrën kërcyese në pjesën e pasme të rubinetit, mbeturinat hapen dhe mbyllen lehtë. Sistemi GROHE QuickFix Plus siguron një instalim të shpejtë dhe pa probleme.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

8 stok

SKU: GRO00159 Kategori: , , , Etiketë: