Mishelator Lavamani – Grohe Eurocube Joy (masa XL)

47,290 ALL

Ndizni stilin! Me linjat e tij të pastra të bazuara në formën e kubit klasik,  GROHE Eurocube Joy  është i përsosur për këdo që dëshiron një mishelator të pavarur në një banjë moderne.  Sistemi i ri FeatherControl me disqe qeramike ka një levë që mund të lëvizet lehtësisht në të gjitha drejtimet me majat e gishtave për një kontroll të thjeshtë dhe të saktë të rrjedhës së ujit dhe temperaturës.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

4 stok

SKU: GRO00163 Kategori: , , , Etiketë: