Ofertë!

Mishelator Lavamani – Grohe Essence (Brushed Sunrise)

Çmimi origjinal qe: 45,190 ALL.Çmimi i tanishëm është: 30,750 ALL.

E krijuar me grykën e saj të lartë të lakuar dalluese, GROHE Essence duket i përsosur në çdo banjë. Kontrolli i ujit është i saktë dhe i lehtë falë fishekut qeramik GROHE SilkMove. Teknologjia GROHE EcoJoy kufizon rrjedhën e ujit në 5,7 l/m – duke kursyer ujë dhe para. Madje ka një gamë rrotulluese të rregullueshme për kontrollin total të pastrimit.  Përdorimi i sistemit GROHE QuickFix Plus shkurton kohën e montimit për instalim deri në 50%! Një përzierje e dëshirueshme e formës dhe funksionit, ky mishelator ndihmon në krijimin e një pamje pa probleme të banjës.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

2 stok

SKU: GRO00196 Kategori: , , , Etiketë: