Mishelator Lavamani – Essence Hard

40,990 ALL

Nëse po ëndërroni të krijoni një banjë të re të lezetshme, atëherë shikoni Mishelator Lavamani – Essence Hard . Me grykën e saj elegante 183 mm dhe përfundimin me grafit të fortë të krehur, kjo rubinet me dy vrima duket e përsosur në çdo banjë.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

3 stok

SKU: GRO00138 Kategori: , , , Etiketë: