Mishelator Lavamani – Grohe Bauloop (masa S)

9,990 ALL

I frymëzuar nga estetika dhe funksionaliteti i dizajnit të Bauhaus, GROHE BauLoop do të sjellë performancë të besueshme në banjën tuaj. Funksionimi kryhet nëpërmjet dorezës së levës metalike të prekshme dhe të ngurtë me një detaj të veçantë të prerë dhe gryka standarde e lartësisë, siguron komoditetin e përdoruesit. Nga brenda, fisheku qeramik GROHE LongLife ofron kontroll të besueshëm të volumit dhe qëndrueshmëri. Teknologjia miqësore me mjedisin e rubinetit GROHE EcoJoy redukton konsumin e ujit në 5,7 l/min, duke e bërë kursimin e ujit të lehtë pa kompromentuar performancën.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

 

59 stok

SKU: GRO00169 Kategori: , , , Etiketë: