Mishelator Lavamani – Grohe Bauedge (masa S)

10,490 ALL

GROHE BauEdge ofron një dizajn të pastër dhe harmonik. Fisheku i qëndrueshëm qeramik GROHE LongLife ofron kontroll të saktë të volumit dhe temperaturës për shumë vite, ndërsa GROHE EcoJoy redukton konsumin tuaj të ujit në 5,7 l/min. Veshja shkëlqyese e kromit GROHE StarLight është rezistente ndaj gërvishtjeve dhe shumë e lehtë për t’u pastruar – një fshirje e shpejtë dhe duket krejt e re.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

17 stok

SKU: GRO00166 Kategori: , , , Etiketë: