Ofertë!

Mishelator Bideje Yoyo – Nobili (Velvet Black)

Çmimi origjinal qe: 29,190 ALL.Çmimi i tanishëm është: 18,974 ALL.

Mishelator bideje i përket linjës së thjeshtë dhe thelbësore Yoyo, e cila shpreh karakterin dhe personalitetin përmes një linje të butë dhe të përkulur.

Jetoni përvojën e Nobilit në maksimum përmes produkteve të dedikuar për ju duke i dhënë shtepisë suaj cilesi dhe elegancë!

SKU: NOB00067 Kategori: , , , , Etiketë: