Ofertë!

Mishelator Bideje Yoyo – Nobili (Chrome)

Çmimi origjinal qe: 19,390 ALL.Çmimi i tanishëm është: 12,604 ALL.

Mishelator Bideje me përmasa të vogla dhe të imta, me linja të rrumbullakosura dhe të përkulura që përshtaten me banjot e mobiluara me një stil klasik dhe tradicional. Dizajni është thelbësor dhe minimal, i shkëlqyeshëm për ata që nuk duan të guxojnë shumë në mjedisin e tyre, gjithashtu i lehtë dhe komod për t’u përdorur.

Jetoni përvojën e Nobilit në maksimum përmes produkteve të dedikuar për ju duke i dhënë shtepisë suaj cilesi dhe elegancë!

SKU: NOB00066 Kategori: , , , , Etiketë: