Mishelator Bide – Grohe Lineare

31,990 ALL

Dizajni ftues minimalist takohet me teknologjinë më të fundit! Me trupin e tij të lëmuar cilindrik dhe dorezën dhe grykën e pastër drejtkëndore,  GROHE Lineare duket i përsosur në çdo banjë bashkëkohore.  Kontrolli i vëllimit dhe temperaturës së ujit është i saktë dhe i lehtë falë fishekut qeramik GROHE SilkMove. Aeratori ergonomik me nyje topash ju lejon gjithashtu të drejtoni me lehtësi rrymën e ujit për lehtësi shtesë në pastrim. Veshja shkëlqyese e kromit GROHE StarLight është rezistente ndaj gërvishtjeve dhe ka nevojë vetëm për një fshirje me një leckë të thatë për t’u dukur sa e re. Është gjithashtu i lehtë për t’u instaluar, pasi sistemi GROHE QuickFix Plus shkurton kohën e montimit deri në 50%! Një përmirësim i menjëhershëm i banjës që balancon stilin harmonik me performancën që mund t’i besoni!

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

7 stok

SKU: GRO00153 Kategori: , , , Etiketë: