Ofertë!

Mishelator Bide – Grohe Joystick

Çmimi origjinal qe: 31,290 ALL.Çmimi i tanishëm është: 21,310 ALL.

Mishelator Bide – Grohe Joystick ofron komoditetin e një mbetjeje që shfaqet dhe lehtësinë e përdorimit të gjithanshëm duke e bërë atë ideale për një banjë bashkëkohore. Gryka e bashkimit me top të këtij përzierësi me një nivel të vetëm përmirëson përvojën tuaj të pastrimit duke ju lejuar të drejtoni rrjedhën e ujit me saktësi. Veçoria GROHE FeatherControl ju lejon të ndryshoni temperaturën dhe rrjedhën e ujit sipas dëshirës tuaj. Funksioni EcoJoy kufizon përdorimin tuaj të ujit në 5,7 litra në minutë duke reduktuar kështu faturat tuaja shtëpiake. Ju do të përdorni deri në 50% më pak ujë pa sakrifikuar rrjedhën. Përveç lehtësisë së përdorimit, sistemi GROHE QuickFix Plus e bën montimin të shpejtë dhe të drejtpërdrejtë.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

3 stok

SKU: GRO00156 Kategori: , , , Etiketë: