Ofertë!

Mishelator Bide – Grohe Eurostyle

Çmimi origjinal qe: 22,090 ALL.Çmimi i tanishëm është: 13,254 ALL.

Mishelator Bide -Grohe Eurostyle, e përkryer për banjot me bidete, plus që ka teknologji të integruar të kursimit të ujit. Ashtu si të gjitha rubinetat GROHE, ajo është projektuar jo vetëm për t’u dukur e mrekullueshme, por edhe për qëndrueshmëri maksimale dhe performancë të jashtëzakonshme, të gjitha të mbështetura nga përsosmëria inxhinierike gjermane. I projektuar për instalim të lehtë, ky model është përshtatja perfekte në një shumëllojshmëri të gjerë të modeleve të banjës.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

5 stok

SKU: GRO00144 Kategori: , , , Etiketë: