Mishelator Bide – Grohe Eurosmart (Chrome)

11,590 ALL

Mishelator Bide – Grohe Eurosmart ju lejon të drejtoni rrjedhën e ujit pa mundim dhe ruajtja e integruar e ujit GROHE EcoJoy do të reduktojë përdorimin tuaj të ujit deri në 50%. E paraqitur në krom me shkëlqim GROHE StarLight, ky mishelator do të ketë një ndikim pozitiv vizual në banjën tuaj dhe është i lehtë për tu mirëmbajtur. Sistem i thjeshtë i instalimit do të thotë që ju do ta vendosni atë në një kohë të shkurtër.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

23 stok

SKU: GRO00173 Kategori: , , , Etiketë: