Mishelator Bide – Grohe Eurosmart Cosmopolitan (Chrome)

13,690 ALL

Mishelator Bide – Grohe Eurosmart Cosmopolitan me linja të thjeshta por të sofistikuara. Kontrolli i volumit dhe temperaturës së ujit është i saktë dhe i lehtë falë fishekut qeramik GROHE SilkMove dhe veshjes së kromit shkëlqyese GROHE StarLight që është rezistente ndaj gërvishtjeve dhe shumë e lehtë për t’u pastruar.  Me GROHE QuickFix, koha e instalimit shkurtohet deri në 40%. Një përmirësim i lehtë i banjës që garanton performancë miqësore për familjen!

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

 

2 stok

SKU: GRO00177 Kategori: , , , Etiketë: