Mishelator Bide – Essence New Ohm

35,690 ALL

E krijuar me një trup të hollë cilindrik, grykë të lakuar dalluese dhe me një përfundim Cool Sunrise, Mishelatore Bideje – Essence New Ohm duket i përsosur në çdo banjë.  Kontrolli i ujit është i saktë dhe pa mundim, kjo falë fishekut qeramik GROHE SilkMove dhe instalimit me një vrimë duke përdorur sistemin GROHE QuickFix Plus, i cili shkurton kohën e montimit deri në 50%!

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

7 stok

SKU: GRO00201 Kategori: , , , Etiketë: