Mishelator Bide – Grohe Allure

90,290 ALL

Pamja e lezetshme minimaliste takohet me teknologjinë më të fundit! Me një dizajn të sigurt të aspekteve që nxjerr një tërheqje arkitekturore. Mishelator Bide – Grohe Allure , krijon një stil dramatik në çdo banjë bashkëkohore. GROHE EcoJoy kufizon rrjedhën e ujit në 5 l/min, gjë që kursen ujë dhe para pa kompromentuar performancën, dhe fisheku qeramik GROHE SilkMove siguron që kontrolli i vëllimit dhe temperaturës së ujit të jetë i saktë dhe i lehtë. Veshja shkëlqyese e kromit GROHE StarLight është rezistente ndaj gërvishtjeve dhe ka nevojë vetëm për një fshirje me një leckë të thatë për t’u dukur me shkëlqim. GROHE Allure  – ku stili dhe mjeshtëria më e mirë e banjës takohen përsosmërinë funksionale.

Mjeshtëri precize, materiale me cilësi më të lartë dhe dizajn që zgjat! Një prekje e përsosur përfundimtare!

2 stok

SKU: GRO00158 Kategori: , , , Etiketë: