Ofertë!

Mishelator Dushi Inkaso Abc – Nobili

Çmimi origjinal qe: 16,290 ALL.Çmimi i tanishëm është: 10,589 ALL.

Mishelator Dushi i linjës ABC, i aftë për të optimizuar burimet e planetit, duke ndihmuar konsumatorin të kursejë ujë dhe energji çdo ditë. E karakterizuar nga një stil arkitekturor modern dhe minimalist që përzihet në mënyrë harmonike me elementët natyralë të vendit.

Jetoni përvojën e Nobilit në maksimum përmes produkteve të dedikuar për ju duke i dhënë shtepisë suaj cilesi dhe elegancë!

SKU: NOB00011 Kategori: , , , , Etiketë: